top of page

על תוכנית הבינה המלאכותית

​בשירות הבינה המלאכותית מוצגות החברות הטכנולוגיות בהן אנו משקיעים. אלו החברות המובילות בתחום. אלו חברות שמנוהלות היטב, מובילות את התחום בו הן עוסקות ואנו מאמינים שיציגו גדילה משמעותית במכירות וברווחים בעתיד. 

 

בשנים אלו, העולם עובר שינוי טכנולוגי חסר תקדים בכמה וכמה תחומים כשתחום הבינה המלאכותית הוא החשוב שבהם. חברות טכנולוגיות מהתחום יאיצו את גדילתן. הפיתוחים הטכנולוגים בתחומים כמו האינטרנט, המסחר האלקטרוני, מכשירים וטלפונים חכמים, ועכשיו גם הבינה המלאכותית, נכנסים לכל תחום ומשנים את חיינו במהירות. אנו משקיעים בחברות שגורמות לשינוי הזה ומובילות אותו. חברות אחרות, שהיו גדולות בעבר אך לא יגלו גמישות לשינויים ולפיתוחים הטכנולוגים, צפויות להיעלם. בעולם ישן זה תורגש האטה.

 כיצד בחרנו את החברות בתיק הבינה המלאכותית?

מיקוד בחברות מובילות בתחום טכנולוגיות ה- AI שיצמחו בצורה חריגה בשנים הקרובות

​הפרמטרים החשובים לנו להשקעה שלפיהם שיקללנו ודרגנו את החברות הם:

טיב ההנהלה

יתרונות החברה בשוק 

יכולת הביצוע וטיב המוצר או השירות

המאזן: תזרים מזומנים חיובי וחוב לא גדול יחסית לתזרים

קצב עליית המכירות והרווחים

פוטנציאל הגידול: היכולת להכפיל את ערך החברה פי 5 או יותר ב 5 -10 השנים הבאות.

 

מחקר ובדיקה מעמיקה של עשרות חברות בוצעה ומבוצעת כדי לבחור את החברות שמוצגות בשירות זה. שקלול של הפרמטרים הנ"ל דירג את החברות אותן סקרנו ואיפשר השוואה בין החברות השונות.

בשירות תיק הבינה המלאכותית נפרסם בין 5 - 10 מניות של חברות מובילות להשקעה מבחינתנו, נכון לתקופת הפרסום. אלו מניות של חברות מובילות בתחומן. החברות הללו יוצגו בליווי תיאור פרטני של מה החברה עושה, מובילות טכנולוגית, מדוע אנחנו חושבים שהחברה תמשיך לגדול במהירות, סיכונים, איכות הצוות המוביל ועוד. כל המידע הרלוונטי להשקעה בחברה לדעתנו. קבוצה זו של חברות תעודכן לפי השנויים החלים בחברות ובשוק.

נציג את חברות אחריהן נעקוב ואותן נמשיך לעדכן לאורך זמן לפי ההתפתחויות. 

אם אתם מעוניינים במחקרים אלה שלנו, המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד אודות קבוצת המניות הזו.

​מנויים יזכו לגישה בלתי מוגבלת למאמרים והניתוחים אותם פרסמנו בשירות הבינה המלאכותית ובבלוג. המאמרים פורסמו לאחר מחקר ומעקב ארוך על החברות שבשירות ועל ביצועיהן. 

המנויים גם מקבלים מדיי פעם רעיונות ומידע לרכישת מניות חדשות (אם יש) - ועדכון על הקיימות.

כמנויים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המידע על החברות המעולות שאנו מצאנו לפני שהן יסיימו את העליה שלהן.

שירותי הבינה המלאכותית מסופקים עם:

סיבת קנייה: פירוט ברור של הסיבה להזדמנות קנייה במניה זו והגורמים שהובילו אותנו להאמין בכך.

פרופיל סיכונים: הסבר מהם הסיכונים ומדוע ייתכן שהכיוון יתהפך, בניגוד לתחזית שלנו.

מעקב: קבלת מידע שוטף על מצב החברות בתיק, והראשונים לדעת אם וכאשר הגיע הזמן למכור ולהמשיך הלאה.

הקניות הטובות ביותר עכשיו: נפרסם את רשימת החברות שלדעתנו הן הטובות ביותר בשוק באותו הזמן כשההשקעה היא לטווח של 5 שנים ויותר. 

מאגר מידע: גישה של 24 שעות ביממה לספרייה המאמרים המלאה של מניות התוכנית/ות אותן רכשתם, ושל כל המניות והמחקרים שפרסמנו במשך החודשים והשנים האחרונות בבלוג.

כיסוי לחדשות השוק: אנו מכסים חדשות כלכליות רלוונטיות ומציעים פרשנות עליהן בהקשר לתיק המניות. אם יש חדשות הראויות לדיווח בעולם ההשקעות, משימתנו היא להביא זאת לידיעתכם ולהביע את דעתנו על השפעתן.

 

הירשמו כאן לשירות הבינה המלאכותית.

מודגש בזאת

מובהר כאן ומודגש, כי המאמרים והמידע המתפרסמים בשירות הפרימיום ובבלוג עצמו מסופקים כשירות מידע בלבד, ולא כהמלצות קנייה או מכירה של נייר ערך או מכשיר פיננסי אחר, ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות, לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

חשוב להבין כי במידע הנכתב במאמרים ובתכני הפרימיום, עשויות ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויים בשוק ו/או שינויים אחרים, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברות ולהשקעותינו בפועל.

bottom of page