top of page

על תוכנית הפרימיום

​בשירות הפרימיום מוצגות החברות הטכנולוגיות בהן אנו משקיעים. אלו החברות המובילות את השינויים הטכנולוגים אותם אנו חווים היום ונחווה בעתיד. אלו חברות שמנוהלות היטב, מובילות את התחום בו הן עוסקות ואנו מאמינים שיציגו גדילה משמעותית במכירות וברווחים בעתיד. 

 

בשלוש השנים האחרונות השגנו תשואה שנתית ממוצעת של 138.51% (נכון ל 31.12.2021), הרבה מעל S&P 500 שגם הוא עלה בשנים אלה בכ 14% לשנה בממוצע. תשואה מכובדת מאוד בתקופה של ריביות אפסיות אך נמוכה בהרבה משלנו. בשנים אלו קראנו מדי שנה ניתוחים של אנליסטים רבים שחוזים כל שנה האטה כלכלית וירידות בשוק בשנה הבאה, וכל שנה האנליסטים דוחים את תחזיותיהם. עכשיו לפי תחזיות רבות ההאטה תגיע ב- 2022. ואולי ב 2023? למרות שתיקון או האטה כלכלית יקרו בעתיד, קשה להעריך מתי וחשוב לזכור שלאורך זמן שוק המניות עולה.

בשנים אלו, העולם עובר שינוי טכנולוגי חסר תקדים בכמה וכמה תחומים. חברות טכנולוגיות יאיצו את גדילתן. הפיתוחים הטכנולוגים בתחומים כמו האינטרנט, המסחר האלקטרוני, מכשירים וטלפונים חכמים, ועכשיו גם הבינה המלאכותית, נכנסים לכל תחום ומשנים את חיינו במהירות. אנו משקיעים בחברות שגורמות לשינוי הזה ומובילות אותו. חברות אחרות, שהיו גדולות בעבר אך לא יגלו גמישות לשינויים ולפיתוחים הטכנולוגים, צפויות להיעלם. ואמנם, בעולם ישן זה תורגש האטה.

 

בשירות הפרימיום נפרסם 7 מהמניות המובילות להשקעה מבחינתנו, נכון לתקופת הפרסום. אלו מניות של חברות מובילות בתחומן. החברות הללו יוצגו בליווי תיאור פרטני של מה החברה עושה, מובילות טכנולוגית, מדוע אנחנו חושבים שהחברה תמשיך לגדול במהירות, סיכונים, איכות הצוות המוביל ועוד. מידע הרלוונטי להשקעה בחברה לדעתנו. קבוצה זו תעודכן לפי השנויים החלים בחברות ובשוק. לקבוצת מניות זו נוסיף עוד חברות המובילות את תחום הבינה המלאכותית (חברות ה AI) שההשקעה בהן כדאית לדעתנו. סך הכל נציג מעל 7 חברות אחריהן נעקוב ואותן נמשיך לעדכן לאורך זמן לפי ההתפתחויות. 

אם אתם מעוניינים במחקרים אלה שלנו, המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד אודות קבוצת המניות הזו.

​הצגנו במאמרים קודמים כמה חשוב להשיג תשואה גבוהה על חסכונותיכם כדי שהחיסכון שלכם יאפשר לכם פרישה מוקדמת, פרנסה מכובדת, או השגת רשת ביטחון להשגת חלומותיכם. שירותיי הפרימיום עשויים לעזור.

אנו מאמינים כי השקעה ראויה צריכה להיות קלה ומובנת. פירוש הדבר הוא שאין טקטיקות מסובכות לטווח קצר, מסחר יומי, או השקעה בנגזרות שונות. אנחנו משקיעים בחברות מעולות, בעלות הנהלה מצוינת ומובילות בתחום שבו השוק גדול ועולה במהירות. במילים פשוטות – אנחנו לא משתמשים בניתוחים מסובכים חסרי בסיס כלכלי, הפחדות בדבר נפילות בשוק (למרות שזה עשוי לקרות ויקרה בעתיד) או סיבוכיות יתר.

מנויים יזכו לגישה בלתי מוגבלת למאמרים והניתוחים אותם פרסמנו בבלוג ובשירות הפרימיום. המאמרים פורסמו לאחר מחקר ומעקב ארוך על החברות שבשירות וביצועיהן. אם ננסח זאת בזהירות, אפשר לומר שלכל אחת מהחברות הללו יש פוטנציאל להכפיל את הערך שלה כמה פעמים.

המנויים גם מקבלים מדיי פעם רעיונות ומידע לרכישת מניות חדשות (אם יש) - ועדכון על הקיימות.

כמנויים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המידע על החברות המעולות שאנו מצאנו לפני שהן יסיימו את העליה שלהן.

שירותי הפרימיום מסופקים עם:

סיבת קנייה: פירוט ברור של הסיבה להזדמנות קנייה במניה זו והגורמים שהובילו אותנו להאמין בכך.

פרופיל סיכונים: הסבר מהם הסיכונים ומדוע ייתכן שהכיוון יתהפך, בניגוד לתחזית שלנו.

מעקב: קבלת מידע שוטף על מצב החברות בתיק הפרימיום, והראשונים לדעת אם וכאשר הגיע הזמן למכור ולהמשיך הלאה. הכל כדי  שתוכלו להיות רגועים.

הקניות הטובות ביותר עכשיו: נפרסם את רשימת החברות שלדעתנו הן הטובות ביותר בשוק באותו הזמן כשההשקעה היא לטווח של 5 שנים ויותר. 

מאגר מידע: גישה של 24 שעות ביממה לספרייה המאמרים המלאה של מניות הפרימיום בתכנית/ות אותן רכשתם, ושל כל המניות והמחקרים שפרסמנו במשך החודשים והשנים האחרונות בבלוג.

כיסוי לחדשות השוק: אנו מכסים חדשות כלכליות רלוונטיות ומציעים פרשנות עליהן בהקשר לתיק המניות. אם יש חדשות הראויות לדיווח בעולם ההשקעות, משימתנו היא להביא זאת לידיעתכם ולהביע את דעתנו על השפעתן.

 

הירשמו עכשיו לשירות הפרימיום בעלות של 960 ש"ח לשנה. זה רק 80 ש"ח לחודש.

מודגש בזאת

מובהר כאן ומודגש, כי המאמרים והמידע המתפרסמים בשירות הפרימיום ובבלוג עצמו מסופקים כשירות מידע בלבד, ולא כהמלצות קנייה או מכירה של נייר ערך או מכשיר פיננסי אחר, ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות, לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

חשוב להבין כי במידע הנכתב במאמרים ובתכני הפרימיום, עשויות ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויים בשוק ו/או שינויים אחרים, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברות ולהשקעותינו בפועל.

bottom of page